Tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas!

Tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas!

Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą.  

Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. Kviečiame akimirkai stabtelėti, atsikvėpti ir pajusti ore tvyrančią artėjančių stebuklų ir magijos nuotaiką!

„Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.

Kiekviename langelyje rasite saldumyną ir smagią, kūrybinę užduotį, kurią kviečiame atlikti kartu su visa šeima. Šventinėje pakuotėje slepiasi 24 skirtingos rūšys saldainių: suflė, šokoladiniai saldainiai, pieninis šokoladas ir daugybė dražė gaminių (įvairūs riešutai bei džiovintos uogos su pieniniu, baltuoju ar juoduoju šokoladu).

Norėdami sužinoti kaip atrodo ar iš ko pagamintas saldainis bei kokie yra jo alergenai, pažvelkite į Advento kalendoriaus pakuotės antrąją pusę: ten rasite visas saldainių fotografijas ir tuo pačiu numeriu pažymėtas jų sudėtis bei maistinę vertę. Saldainių nuotraukos numeris atitinka jų sudėties numerį.

Tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas!