Šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinys „Klaipėda”, 210 g

 • Šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinys „Klaipėda”, 210 g

  Kodas: 1250ST0234
  Gamintojas
  Rūta
  Prekės ženklas
  Šokoladinių saldainių rinkiniai
 • Balto smėlio paplūdimiai, jachtos Danės upės krantinėje, senieji sandėliai uoste ir žmonės riedantys per miestą dviračiais, tai – Klaipėda. Būtent šie elementai tapo pagrindiniu įkvėpimu kuriant šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinį „Klaipėda“.
  Rinkinyje rasite 6 skirtingų rūšių šokoladinius saldainius su šiais įdarais: mangų tyrės ir pieninio šokolado kremo, pagardintas šafranu, baltojo šokolado ir džiovintų slyvų, alaus, lazdynų riešutų kremo su lazdyno riešutais, pistacijų, baltojo šokolado ir džiovintų slyvų. Taip pat 4 skirtingų rūšių šokolado plyteles: juodojo, pieninio, Ruby ir baltojo bei apvalius baltojo šokolado gabalėlius su miesto pavadinimu.
  Kuriant šokoladinių saldainių ir šokolado rinkinį „Klaipėda“ buvo naudojamos perdirbamos pakuotės – saldainių dėžutės ir saldainių koreksai yra pagaminti iš popieriaus, o formelės saldainiams – iš perdirbto kakavos lukšto.
  Dar venas dėžučių išskirtinumas: jos pritaikytos silpnaregiams bei neregiams. Ant kiekvieno saldainių rinkinio dangtelio pavadinimai atspausti ir Brailio raštu.
  Išskirtinio dizaino dėžutės, skirtos Klaipėdos miestui.
  Iš viso rinkinyje: 11 šokoladinių saldainių ir 13 gabalėlių šokolado.
  Dėžutės vidinėje pusėje rasite informaciją apie lankomiausius miesto objektus.
  Dėžutės pritaikytos silpnaregiams ir neregiams: saldainių rinkinio pavadinimas užrašytas Brailio raštu.

  Sudedamosios dalys: baltasis šokoladas 25% (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto PIENO milteliai, emulsiklis SOJŲ lecitinas, vanilės kvapioji medžiaga), pieninis šokoladas 24% (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto PIENO milteliai, kakavos masė, IŠRŪGŲ milteliai, PIENO riebalai, emulsikliai (SOJŲ lecitinas, poliglicerolio poliricinoleatas), kvapioji medžiaga vanilinas), šokoladas 22% (kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsiklis SOJŲ lecitinas, natūrali vanilės kvapioji medžiaga), ruby šokoladas 8% (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto PIENO milteliai, kakavos masė, emulsiklis SOJŲ lecitinas, rūgštis (citrinų rūgštis), natūrali vanilės kvapioji medžiaga), LAZDYNO RIEŠUTAI (2,4%), plakamoji GRIETINĖLĖ (GRIETINĖLĖ (iš PIENO), PIENO baltymai, stabilizatorius karageninas), cukrus, kakavos sviestas, salyklo ekstraktas 2% (RUGINIAI miltai, RUGINIS salyklas, fermentuotas ir nefermentuotas MIEŽIŲ salyklas), augaliniai riebalai (palmių, palmių branduolių), vyšnios (vyšnios (77%), alkoholis, cukrus), džiovintos slyvos (1,4%, brendis, gliukozės sirupas, mango tyrė 0,8% (mango tyrė (90%), cukrus), kakavos masė, medus, SVIESTAS, etilo alkoholis, PISTACIJOS (0,2%), SŪRIO milteliai (0,2%), drėgmę išlaikanti medžiaga sorbitolio sirupas, cinamonas, emulsiklis SOJŲ lecitinas, šafranas (0,003%), kvapioji medžiaga vanilinas. SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ ŠALTINIS. Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55%. Pieniniame šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 32,1%, PIENO sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 14,7%. Ruby šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 41,8%. Šokolado kilmė: ES ir ne ES.

  Laikyti sausoje vėsioje vietoje (18±3) °C

  Gali būti glitimo, kiaušinių, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.


  Maistingumas 100 g
  Energinė vertė 2203 kJ / 529 kcal
  Riebalai 34 g
  Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių 19,4 g
  Angliavandeniai 48,4 g
  Iš kurių: cukrų 45 g
  Skaidulinės medžiagos 3 g
  Baltymai 5,1 g
  Druska 0,2 g