ŠOKOLADINĖS PLANETOS ... Ir tu jau kosmose!

ŠOKOLADINĖS PLANETOS ... Ir tu jau kosmose!

ŠOKOLADINĖS PLANETOS ... Ir tu jau kosmose! 

ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis!


ŠOKOLADINIS SATURNAS – tai pieninis šokoladas su aviečių gabalėliais ir liofilizuotomis mėlynėmis. Liofilizuotos mėlynės ir aviečių gabalėliai šokoladui suteikia nepamirštamus skonio pojūčius, purią ir traškią tekstūrą. Tai ypatinga skonio kompozicija.

ŠOKOLADINIS MARSAS – tai pieninis šokoladas su nesmulkintais lazdyno riešutais, kurių gaminyje net 25 %! Šis šokolado derinys – itin gardus, traškus ir visų mėgstamas. Tikra saldumynų klasika!


ŠOKOLADINĖ SAULĖ – turtingo skonio baltasis šokoladas, kuriame subtiliai susipina karčiųjų spanguolių, rūgščiųjų citrinų, saldžių mėlynių ir saldžiarūgščių aviečių skonių paletė. Šios uogos ir vaisiai išsiskiria puikiu aromatu ir spalvomis, kurios vilioja ir kviečia mėgautis.


ŠOKOLADINIS URANAS – tai juodasis šokoladas (55 %) su spanguolėmis ir lazdyno riešutais. Itin gardžios spanguolės bei traškūs lazdynų riešutai suteikia juodajam šokoladui išskirtinai nuostabų skonį ir turtingą aromatą.


ŠOKOLADINIS MĖNULIS – tai švelniai tirpstantis juodasis šokoladas (55 %), kuriame nuostabiai išryškėja riešutų ir džiovintų vaisių skonių įvairovė. Šio šokolado skonį praturtina visame pasaulyje vertinami migdolai, lazdyno riešutai, džiovintų ananasų gabalėliai bei didžiosios raudonosios razinos.


ŠOKOLADINĖ VENERA – tai juodasis šokoladas (55 %) su traškiais migdolais ir vasaros gaivą primenančiomis vyšniomis. Puikus išraiškingo skonio derinys nustebins ir dėl vertingų priedų gausos: vyšnių – 13 % ir migdolų šokolade – 14,5 %.


Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai. O dėžutės nugarėlėje rasite daug įdomių faktų apie planetas!
Gaminių ieškokite firminėse „Rūtos“ parduotuvėse, www.e-ruta.lt ir didžiuosiuose prekybos centruose.