Skonis išlaisvinantis fantaziją!

Skonis išlaisvinantis fantaziją!

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato naują dražė gaminių liniją APOLLO! Šių gaminių dizainas išsiskiria ryškiomis spalvomis ir stilizuotomis dinamiškomis figūromis, o pro akinių formos langelius galite matyti gaminį. Dražė APOLLO tai 5 nepamirštami skoniai išlaisvinantys fantaziją! 

Dražė „Traškūs žemės riešutai su juoduoju šokoladu“ – tai vienas naujausių gaminių, pasižymintis labai išraiškingu juodojo šokolado skoniu. Šiai dražė traškumo ir žaismingumo suteikia 4 pastelinės spalvos, kurių dažikliai išgauti iš augalinių žaliavų.
Dražė „Aviečių gabalėliai su pieniniu šokoladu“ – tai itin gardūs, aromatingi aviečių gabalėliai, padengti pieniniu šokoladu.
Dražė „Braškės“ – tai traškūs braškių skonio karamelės kubeliai. Jie lengvai kramtomi, saldaus uogų aromato ir vos juntama rūgštele.
Dražė „Kukurūzų traškučiai su baltuoju šokoladu ir vyšniomis“ – tai apvalios formos kukurūzų traškučiai, padengti baltuoju šokoladu ir pagardinti liofilizuotų vyšnių milteliais. Saldus traškumas puikiai dera su saldžiarūgščių vyšnių skoniu!
Dražė „Traškiai“ – tai kukurūzų traškučiai su baltuoju, karameliniu glaistu ir juoduoju šokoladu. Šie trijų skonių ir spalvų kukurūzų rutuliukai itin mėgstami mažųjų smaližių!
Šiuos ir kitus gaminius jau galite įsigyti saldainių fabriko „Rūta“ firminėse bei elektroninėje parduotuvėje. APOLLO – tai skonis, išlaisvinantis fantaziją!