ŠEIMOS ADVENTO KALENDORIUS – jau prekyboje!

ŠEIMOS ADVENTO KALENDORIUS – jau prekyboje!

ŠEIMOS ADVENTO KALENDORIUS – jau prekyboje! 


Saldainių fabrikas „Rūta“ savo šventiniais gaminiais šiemet kuria stebuklingą pasaką, kuri kiekvieno namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir jaukiomis akimirkomis. Vienas iš ypatingiausių Kalėdinio asortimento gaminių – ŠEIMOS ADVENTO KALENDORIUS, kuris jau pasirodė prekyboje!


ŠEIMOS ADVENTO KALENDORIUS – tai 24 skirtingi skoniai ir smagios užduotys visai šeimai kiekvieną dieną! Kiekviename langelyje rasite saldumynų visai šeimai bei smagią ir paprastą užduotį, kuri padės pasiruošimo Kalėdoms laiką paversti jaukiu ir nuotaikingu. Tegu maži stebuklai prasideda šeimoje!


Šiame rinkinyje rasite 24 skirtingus gaminius, todėl kiekvieną advento dieną pasitiksite susipažindami su nauju skoniu. Jus kasdien stebins pieninio šokolado saldainiai su įdarais (po 4 vnt.) suflė saldainiai su vyšniomis ir cinamonu (4 vnt.), skirtingi dražė gaminiai (po 30 g) ir pieninis šokoladas su braškėmis (4 vnt.).


ŠEIMOS ADVENTO KALENDORIAUS dėžė yra specialios konstrukcijos, kuri leidžia ją patogiai pastatyti. Ieškokite punktyrinių perforacijos linijų dugnelyje, jas švelniai plėškite bei atlenkite. Sujungę 3 detales, gausite atramą bei galėsite kalendorių pastatyti pasirinktoje vietoje.