Saldainių kolekcijai „Baltija" suteiktas apdovanojimas

Saldainių kolekcijai „Baltija" suteiktas apdovanojimas

2020 m. konkurse „Superior Taste Award“, „Rūtos“ šokolado meistrų sukurta išskirtinė 2 aukštų šokoladinių saldainių kolekciją „Baltija“ apdovanota aukso žvaigžde.  

Prabangią saldainių kolekciją „Baltija“ sudaro 10 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: mangų, alaus, lazdyno riešutų, žiedadulkių, žaliosios arbatos, šampaniniu, anakardžių ir kavos, kokosiniu, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo bei pasiflorų. Tai išskirtinio, prabangaus dizaino gaminys, skirtas visiems mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą!

Tarptautinį „Superior Taste Award“ konkursą kasmet rengia Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (angl. International taste and quality institute (iTQi)). Komisiją sudaro daugiau nei 200 savo srities profesionalų, kurie vertina konkursui pateiktus produktus – nei vienas komisijos narys neturi jokios išankstinės informacijos apie produktą.

Labai džiaugiamės, kad „Rūtos“ kuriami gaminiai yra vertinami ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu mastu. Išmanymas, darbštumas ir meilė saldainiams – trys kertinės vertybės, kurios lydi „Rūtą“ nuo pat įkūrimo ir leidžia mums išlikti konkurencingais tarptautinėje arenoje!