Šokoladiniai saldainiai "Retro", 1,5 kg

 • Šokoladiniai saldainiai "Retro", 1,5 kg

  Kodas: 4528RETR
  Gamintojas
  Rūta
  Prekės ženklas
  Saldainiai
 • Paveldą, eleganciją ir kartu aukščiausią kokybę puoselėjanti saldumynų linija „Retro“ – tarpukario klasika. Ši fabriko įkūrėjo Antano Gricevičiaus laikus atmenanti metalinė dėžutė buvo atkurta pagal originalų tarpukario Lietuvoje gyvavusį dizainą. Jaunos mergaitės veidas mus nukelia į XX a. pradžią, kai to meto visuomenėje itin svarbus buvo lietuvybės skatinimas ir tradicijų puoselėjimas.

  Pieninio šokolado saldainiai su anakardžių bei kavos įdaru „Retro“ atskleidžia harmoningą, švelnaus skonio pojūtį. Tai kvapus pasivaikščiojimas kavos plantacijoje, saldus anakardžių skonis su svaigiu pieninio šokolado švelnumu.

  Pieninio šokolado saldainiai
  Išskirtinis anakardžių ir kavos įdaras
  Švelnus skonis

  Sudedamosios dalys: PIENINIS šokoladas (55%; cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto PIENO milteliai, kakavos masė, IŠRŪGŲ milteliai, PIENO riebalai, emulsikliai [SOJŲ lecitinas, poliglicerolio poliricinoleatas], kvapioji medžiaga vanilinas), ANAKARDŽIŲ RIEŠUTŲ ir kavos įdaras 45% (cukrus, ANAKARDŽIŲ RIEŠUTAI 28%, augaliniai riebalai (palmių, palmių branduolių), liesi PIENINIAI milteliai, kava 1,5%, emulsiklis SOJŲ lecitinas, kvapiosios medžiagos). Pieniniame šokolade kakavos sausųjų medžiagų - ne mažiau kaip 32,1%, PIENO sausųjų medžiagų - ne mažiau kaip 14,7%. Gali būti ŽEMĖS RIEŠUTŲ ir kitų RIEŠUTŲ pėdsakų. Laikyti sausoje vėsioje vietoje (18±3) °C.