Pristatome specialiai Valentino dienai sukurtą gaminių liniją ir sakome – tegul „Meilė tvyro ore“!

Pristatome specialiai Valentino dienai sukurtą gaminių liniją ir sakome – tegul „Meilė tvyro ore“!

Artėjantis vasaris – meilės mėnuo, visiems dovanojantis šv. Valentino dieną. „Rūtos“ šokolado meistrai pasirūpino, kad ši įsimylėjėlių šventė būtų dar saldesnė! Pristatome specialiai Valentino dienai sukurtą gaminių liniją ir sakome – tegul „Meilė tvyro ore“! 

Šventinę gaminių liniją sudaro rankų daro šokoladinių saldainių rinkiniai, šokoladėliai, dražė bei žavios šokoladinės figūros. 

Artėjančio šv. Valentino dienos proga, elegantiškas, prabangus, išskirtinės kokybės saldainių rinkinys „Rūta 1913“ 170 g. papuoštas raudona kortele su auksinėmis širdelėmis bei saldžia fraze – „Meilė tvyro ore“! Saldainių rinkinį sudaro 5-ių rūšių rankų darbo šokoladiniai saldainiai: juodojo šokolado saldainiai su šaltalankių įdaru, pieninio šokolado saldainiai su traškių sausainių ir džiovintų vaisių įdaru, juodojo šokolado krepšeliai su kvapiųjų mandarinų ir baltojo šokolado kremo įdaru, juodojo šokolado krepšeliai su sūrio įdaru (pelėsinio ir kietojo sūrio mišinys) ir Ruby šokolado saldainiai su šampaniniu įdaru. Šventiniame Valentino dienos asortimente rasite ir kitą šios linijos gaminį – „Rūta 1913“ 88 g, kurį sudaro naujieji juodojo šokolado saldainiai su šampaniniu įdaru.

Pristatome ir specialiai įsimylėjėlių dienai sukurtus šokoladukus „Meilė tvyro ore“. Tai pieninio šokolado plytelė su meile dvelkiančiu užrašu apie šį taurų jausmą: „Meilė tyra“, „Meilė tvyro ore“, „Meile tikiu“, ‚Meilė virš debesų“, „Skraidau be sparnų“. Palepinkite saldžia dovanėle savo mylimus žmones!

Žaviose, auksinėmis detalėmis ir kortelėmis su užrašais „Meilė tvyro ore“ puoštose pakuotėse rasite puikius, jūsų jau pamėgto skonio dražė: traškius migdolus su RUBY šokoladu ir juodaisiais serbentais, bei dražė „Žara“.

Šv. Valentino dienos proga, „Rūtos“ šokolado meistrai paruošė ir du saldžius atvirukus: baltojo ir juodojo šokolado plytelės, dekoruotos maistiniais dažais su mielomis raudonomis širdelėmis. Bei žaismingas šokoladines figūrėles – pieninio šokolado širdeles, papuoštas raudonu kaspinėliu. Šokoladinė širdelė nustebins ir pradžiugins jūsų mylimus žmones!

Visu šv. Valentino dienai sukurtus gaminius rasite: http://www.ruta.lt/produktai/sventiniai-gaminiai

Šiuos ir kitus produktus galite rasti visose UAB „Rūta“ firminėse parduotuvėse bei mūsų elektroninėje parduotuvėje www.e-ruta.lt

Siunčiame saldžiausius sveikinimus ir sakome: tegul „Meilė tvyro ore“!