Pristatome prabangias „Rūtos“ Šokolado meistrų kolekcijos naujienas!

Pristatome prabangias „Rūtos“ Šokolado meistrų kolekcijos naujienas!

Kai 1913 m. Šiaulių centre ant mažo medinio namelio pasirodė iškaba „Rūta“ ir Antanas Gricevičius dideliame katile pradėjo virti karamelę, niekas nesitikėjo, kad po daugiau nei 100 metų mažas namelis pavirs į vieną ilgiausiai veikiančių saldainių fabrikų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. 

„Rūtos“ šokolado meistrų patirtis, geriausios receptūros ir aukščiausios kokybės šokoladas – pristatome Šokolado meistrų kolekcijos naujienas: du prabangius, išskirtinės kokybės, rankų darbo saldainių rinkinius – „Skonių Kelionė“ ir „Šimtmečio istorija“.
Saldainių rinkinys „Rūtos“ Šokolado meistrai. ŠIMTMEČIO ISTORIJA – įspūdinga 21 rūšies rankų darbo šokoladinių saldainių, juodojo šokolado ir dražė kolekcija išdėstyta kaip saldumynų medis – tarsi ąžuolas, kuriame įprasmintas fabriko įkūrėjo A. Gricevičiaus talentas, tradicijų tęstinumas, vertybės, istorijos galia ir šeimos stiprybė. 36 vnt. šokoladinių saldainių su skirtingais įdarais simbolizuoja unikalaus saldumynų medžio vaisius, dražė saldainiai – žemę, o juodojo šokolado plytelė – didingo medžio kamieną.
Rankų darbo šokoladinių saldainių rinkinys „Šimtmečio istorija“ – tarsi įmonės „Rūta“ istorijos genealoginis medis, atspindintis ilgą ir įdomų šokoladinių saldainių kūrimo kelią; įdarų ir šokoladų įvairovę bei galimybę tobulėjančių technologijų dėka išgauti vis įdomesnę ir išskirtinę saldainių išvaizdą.
Saldainių dėžutės vidinėje pusėje rasite legendą apie įmonę „Rūta“ – ilgiausiai Lietuvoje veikiančią šokolado gamintoją bei kvietimą dviem į šalia fabriko esantį „Rūtos“ šokolado muziejų. Čia galėsite susipažinti su beveik 4 tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams bei tapti tikrais šokolado meistrais! Ne tik pamatysite, kaip gaminami rankų darbo saldainiai, bet ir turėsite galimybę sukurti savo šokoladinius skanumynus.
„Rūtos“ šokolado meistrai kviečia paragauti ir nusikelti į įsimintiniausias praeities bei šiandienos atradimų akimirkas!
Šokoladinių saldainių rinkinys „Rūtos“ Šokolado meistrai. SKONIŲ KELIONĖ – naujiena tikriems šokolado gurmanams! Nepriekaištingai parinkti 5 skirtingų skonių saldainių įdarai kviečia į nepamirštamą skonių kelionę, kuri leis mėgautis ne tik aukščiausios kokybės šokoladu, bet ir atskleis išskirtinių įdarų atsiradimo paslaptis.
 „Rūtos“ šokolado meistrų linijos naujieną – rinkinį „Skonių kelionė“ sudaro 20 vnt. 5 skirtingų skonių rankų darbo šokoladiniai saldainiai: pieninio šokolado saldainiai su Rygos juoduoju balzamu ir kakavos įdaru, juodojo šokolado saldainiai su likeryje brandinta Griottines vyšnia, pieninio šokolado saldainiai su alaus įdaru ir Griottines vyšnia, baltojo šokolado saldainiai su šampaniniu įdaru bei juodojo šokolado saldainiai su vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo įdaru. Leiskitės į skonių kelionę su aukščiausios kokybės šokoladu ir pažinkite išskirtinių įdarų atsiradimo paslaptis.
Saldainių dėžutės viduje rasite knygelę „Skonių kelionė“, o joje – alkoholinių gėrimų, kuriais pagardinti saldainiai, atsiradimo istorijas. Galėsite sužinoti iš kokios šalies ar regiono kilęs kiekvieną saldainį gardinantis ir papildantis gėrimas.
Pasijuskite ypatingi! „Rūtos“ šokolado meistrai – daugiau nei tik šokoladas!