Pristatome Jums ypatingai šokoladinę naujieną!

Pristatome Jums ypatingai šokoladinę naujieną!

Kūrėme, bandėme, ragavome... Ištobulinome iki menkiausių detalių... Ir pristatome Jums ypatingai šokoladinį, naujausią „Rūtos“ šokolado meistrų kūrinį – KARŠTĄ ŠOKOLADĄ!  

6165. KARŠTAS ŠOKOLADAS (75 % kakavos), 250 g
Tai aukštos kokybės, 75% juodojo šokolado drožlės. Jas įdėkite į karštą pieną ar grietinėlę (70-90°С), (santykis 1:1) bei gerai išmaišykite. Nuostabus karšto šokolado skonis sušildys ir praskaidrins Jūsų dieną, o puikus aromatas namams suteiks jaukumo ir šilumos. Sodrus, tikro juodojo šokolado skonis – gurmanams, kurie negali atsispirti klasikai.
Karštą šokoladą pagardinkite cinamonu, vanile ar kardamonu, mažais zefyriukais, plakta grietinėle, ledais, šviežiais vaisiais ar uogomis. Norintiems pikantiškesnio skonių derinio karštą šokoladą rekomenduojame gardinti aitriąja paprika ar druska. Šokolado meistrų sukurtas gaminys – tikras, laiko išmėgintas skonis!

6167. KARŠTAS PIENINIS ŠOKOLADAS (32 % kakavos), 250 g
Tai 32% pieninio šokolado drožlės su lazdyno riešutais. Jas įdėkite į karštą pieną ar grietinėlę (70-90°С), (santykis 1:1) bei gerai išmaišykite. Nuostabus karšto šokolado skonis sušildys ir praskaidrins Jūsų dieną, o puikus aromatas namams suteiks jaukumo ir šilumos. Ryškus pieninio šokolado ir lazdyno riešutų skonis – saldi akimirka ir švelnus šokoladinis apkabinimas puodelyje! Karštą šokoladą pagardinkite cinamonu, vanile ar kardamonu, mažais zefyriukais, plakta grietinėle. Puikiai dera su saldžiarūgščiais vaisiais ir uogomis, ledais. Norintiems pikantiškesnio skonių derinio karštą šokoladą rekomenduojame gardinti aitriąja paprika ar druska. Šokolado meistrų sukurtas gaminys – tikras, laiko išmėgintas skonis!
Mūsų darbas dovanoti JUMS akimirkas, kurias gera kurti ir taip malonu prisiminti. O to pagrindas – tikrumas. Tikri ingredientai gaminant, tikras atsidavimas darbui, tikras nuoširdumas dalijantis ir tikras malonumas ragaujant. Kurkite mielas ir jaukias akimirkas kartu su „Rūta“ ir mėgaukitės širdį laime, o namus nuostabiais aromatais užpildančiu šokoladiniu gėriu puodelyje..
Karštas šokoladas – tikras, laiko išmėgintas skonis!