Įsibėgėjus rugsėjui, pristatome dar dvi naujienas!

Įsibėgėjus rugsėjui, pristatome dar dvi naujienas!

„Rūtos“ šokolado meistrai užkandžių liniją GREENZ papildė dviejų skonių baltymų batonėliais – GREENZ PROTEIN MANGO ir CAPPUCINO. 

Baltymų nauda žmogaus organizmui yra ypatingai svarbi:
 Baltymai, kitaip dar vadinami proteinais, sudaro maždaug 20 proc. kūno svorio, be to, trečdalis dienos kalorijų normos turi būti gaunama iš baltymų.
 Baltymų nauda dažniausiai asocijuojasi su sportininkais, bet ši maiste ir papilduose esanti medžiaga būtina įvairiems organizmo atstatymo procesams.
 Baltymai atlieka ne tik raumenų auginimo ir jų atstatymo funkciją, bet atsakingi ir už nagų, plaukų, odos, kaulų, augimą bei funkcijų palaikymą.
 Padeda auginti raumenų masę, greitina raumeninio audinio atsistatymą po fizinio krūvio (neleidžia raumeniniam audiniui nykti, tiek dėl senėjimo procesų, tiek ir dėl didelių fizinių krūvių).
 Suaugusiems rekomenduojama suvartoti nuo 10% iki 35% dienos kalorijų normos iš baltymų turinčio maisto. Tai būtų apie 46 g moterims ir 56 g baltymų vyrams.

Todėl, saldainių fabrikas „Rūta“, atsižvelgdamas į spartėjantį gyvenimo tempą ir vartotojų poreikius greitam bei vertingam maistui, užkandžių liniją GREENZ papildė naujais, dviejų skonių baltymų batonėliais GREENZ PROTEIN.

GREENZ PROTEIN MANGO – gaivaus mangų skonio, lengvai kramtomas baltymų batonėlis su juoduoju šokoladu! Be glitimo ir palmių riebalų.
 Daug baltymų
 Sudėtyje – itin vertingi pieno baltymai
 100 g GREENZ PROTEIN MANGO batonelio yra net 34 % baltymų.
 Be glitimo
 Be palmių riebalų
 Galiojimo laikotarpis: 6 mėn.
 Saldiklis sorbitolis, pramoniniu būdu gaminamas iš gliukozės, yra maisto priedas, mažo kaloringumo saldiklis.

GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO – turtingo kapučino skonio, lengvai kramtomas baltymų batonėlis su juoduoju šokoladu ir saldikliu sorbitoliu! Be glitimo ir palmių riebalų.

 Daug baltymų
 Sudėtyje – itin vertingi pieno baltymai
 100 g GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO batonelio yra net 32 % baltymų.
 Be glitimo
 Be palmių riebalų
 Galiojimo laikotarpis: 6 mėn.
 Saldiklis sorbitolis – pramoniniu būdu gaminamas iš gliukozės. Sorbitolis yra maisto priedas, mažo kaloringumo saldiklis.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas! Todėl valgyk GREENZ batonėlius ir būk GREENZ žvėris!