GREENZ gaminiams taikoma nuolaida!

GREENZ gaminiams taikoma nuolaida!

Visai gaminių linijai GREENZ iki balandžio 25 d. taikomos nuolaidos!  

GREENZ gaminiai sukurti atsižvelgiant į spartėjantį gyvenimo tempą ir vartotojų poreikius greitam bei vertingam maistui. Kuriant šią inovatyvių, funkcionalių užkandžių liniją iš aukštos biologinės vertės augalinių žaliavų, saldainių fabriko „Rūta“ technologai bendradarbiavo su LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto mokslininkais. Užkandžiai „Greenz“ pažymėti ir „Rakto skylutės“ simboliu.
Šie gaminiai pasižymi kruopščiai parinktais ingredientais – itin maistingomis burnočių sėklomis, saulėgrąžomis, džiovintomis morkomis, liofilizuotomis braškėmis. „Greenz“ batonėliai papildyti kalciu, vitaminu D, taip pat žirnių baltymais, kuriuos gali vartoti pieno baltymų bei glitimo netoleruojantys žmonės. Užkandžiai pagaminti be glitimo, pridėtinio cukraus ir tinka vegetarams bei veganams.
Kita GREENZ linijos kategorija – dviejų skonių baltymų batonėliai! GREENZ PROTEIN MANGO – gaivaus mangų skonio baltymų batonėlis su juoduoju šokoladu. GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO – turtingo kapučino skonio su juoduoju šokoladu. Abu batonėliai minkštos tekstūros, lengvai kramtomi, pagaminti iš aukštos kokybės pieno baltymų, juose nėra glitimo ir palmių riebalų!
Stiprinkite imunitetą užkandžiaudami sveikiau su GREENZ!
Nuolaidos galioja mūsų elektroninėje parduotuvėje www.e-ruta.lt ir visose firminėse „Rūta“ parduotuvėse!