Įsisukite į šventinę karuselę!

Įsisukite į šventinę karuselę!

Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą.  

Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje.
Kviečiame akimirkai stabtelėti, atsikvėpti ir pajusti ore tvyrančią artėjančių stebuklų ir magijos nuotaiką! „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų, saldžių stebuklų!
Šventiniam laikotarpiui sukūrėme net 38 naujus gaminius! Siekiant išlaikyti visų „Rūtos“ siūlomų šventinių gaminių pakuočių vientisumą, naudojami vienos stilistikos motyvai, atsikartojantys elementai:
• Vaikų linijai naudojamos Kalėdinę karuselę atspindinčios iliustracijos: elniai, Kalėdų senelis, arkliukai, saldainiai, vainikai, kaspinai, atsikartojantys grafiniais spalviniai elementai, geometrinės formos;
• Suaugusių linijai naudojami subtiliai atsikartojantys grafiniai spalviniai elementai, geometrinės formos, primenančios Kalėdinę cirko karuselę.
Kalėdinę vaikų gaminių liniją sudaro net 12 naujų gaminių! Tai spalvingais, itin šventiškais Kalėdiniais grafiniais elementais puoštos saldainių dovanėlės: „Šventinė Karuselė“, „Žiemos kelionė“, „Miško namelis“, „Žiemos pasaka“, „Namelis“. Kiekvienoje iš jų mažieji smaližiai ras ne tik įvairiausių skonių dražė, šokoladėlius ir saldainius, tačiau ir staigmenas – tatuiruotes, balionus, pieštukus, atšvaitus! Į Kalėdinę vaikų gaminių kolekciją taip pat įtraukėme smagius ir žaismingus šokoladėlius su žiemiškais palinkėjimais „Šventinė karuselė“, naujus pieninio šokolado saldainius bei nuotaikingas šokoladines figūrėles ant pagaliuko – „Jautukas“! Palengvinome darbą Kalėdų Seneliui, lieka tik tikėtis, kad vaikai šiemet buvo geri!
Kalėdinę suaugusiųjų liniją sudaro puošnūs, elegantiški, prabangūs saldainių rinkiniai, šokoladai, dražė bei „Rūtos“ šokolado meistrų sukurti saldūs dovanų rinkiniai!
Į Kalėdinę suaugusių liniją įtraukėme naujausią „Rūtos“ šokolado meistrų kūrinį – elegantišką, klasikinę saldainių rinkinių liniją „Rūta 1913“. Ši saldainių linija sukurta norint pabrėžti „Rūtos“ gaminių unikalumą, aukščiausią šokolado kokybę ir laiko išmėgintą gaminių skonį. Linijos dizaine naudojami įmonei išskirtinumo suteikiantys elementai: 1913 m. – įmonės įkūrimo metai, įkūrėjo A. Gricevičiaus parašas bei įmonės šūkis – „Laiko išmėgintas skonis“! Švenčių proga saldainių dėžutės papuoštos baltomis kortelėmis su aukso detalėmis ir linkėjimu – „Žiemiški linkėjimai“! Kolekciją taip pat papildėme riboto leidimo karštu šokoladu su cinamonu ir kardamonu, 300 g. šokoladais su žemiškais ingredientais – spanguolėmis, imbieru, apelsinų žievelėmis. Kalėdinę gaminių liniją puošia „Rūtos“ Šokolado meistrų „Šventinės Eglutės“ – prabangiose, aukso detalėmis puoštose pakuotėse slepiasi net 4 skirtingų skonių, rankų darbo šokoladai su subtiliais, tačiau šokolado skonį puikiai papildančiais priedais!
Šventiškose, auksinėmis snaigėmis ir Kalėdiniais ornamentais puoštose pakuotėse rasite puikius, jūsų jau pamėgtus dražė – „Žara“, Migdolus su baltuoju šokoladu ir braškėmis, bei saldžią „Rūtos“ šokolado meistrų naujieną – anakardžius su pieniniu šokoladu! Kas gali atsispirti tobulam šokolado ir riešutų deriniui..?
„Rūtos“ šokolado meistrai kviesdami jus įsisukti į Kalėdinį šurmulį – kaip į spalvingą šventinę karuselę, parengė paruoštukus – dovanų rinkinius, kurie tikrai palengvins dovanų pirkimo rūpesčius: „Skonių karuselė“, „Šilumos dvelksmas“, „Žiemiški linkėjimai“.
Platesnę informaciją apie visus Kalėdinės kolekcijos gaminius rasite: https://www.e-ruta.lt/stebuklingu-kaledu Pasirūpinkite ir savo verslo klientais bei kolegomis – Kalėdines mūsų specialiųjų projektų skyriaus naujienas rasite - http://www.ruta.lt/dovanos
Tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas, o artėjančios gražiausios metų šventės kupinos jaukių, mielų ir šiltų akimirkų!