Saldi dovana „Uogų puota", 400 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 1290IN0012
  Kaina 1267
  1490 Sutaupykite 223
  Į krepšelį 
 • Keturių dražė skonių rinkinys, kurį sudaro: 

  Liofilizuotos braškės su šokoladu (asorti) 1x80 g (maiš.)
  Aromatingoji liofilizuota braškė su juoduoju, baltuoju ir pieniniu šokoladu – ypatinga dermė ir skonių įvairovė. Liofilizuotos braškės (džiovintos šaltyje) pasižymi išliekančia ta pačia forma, tūriu, spalva, jose išlieka beveik visi vitaminai, išsaugomos aromatinės ir skoninės savybės, o tekstūra tampa puri ir traški. » Liofilizuotos braškės. » Didelė skonių įvairovė. » Trijų rūšių šokoladas.
  Dražė LIOFILIZUOTOS DUMPLŪNĖS SU BALTUOJU ŠOKOLADU IR MĖLYNĖMIS 1x80g, maiš.
  Egzotiškosios dumplūnės uogos, padengtos baltuoju šokoladu ir mėlynėmis – tobulas derinys, vertinantiems išskirtinį skonį. Saldu, rūgštoka, truputį aitru – dumplūnės uogos pasižymi itin turtinga skonio palete, kurios nesumaišysi su niekuo kitu.
  Spanguolės su šokoladu 1x120 g (maiš.)
  Džiovintos spanguolės su šokoladu – nepriekaištinga skonio dermė ir nauda sveikatai. » Skaidulinių medžiagų šaltinis » Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 43 %.
  Slyvos su šokoladu 1x120 g puoštos (maiš.)
  Slyvų saldumas ir juodojo šokolado kartumas su baltojo šokolado natomis – harmoningas ir netikėtas skonis.
   

  Šokolado laikymo sąlygos: laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.