Verslo dovanos

 •  

  Verslo dovanos.pdf

  Mūsų gaminiai – ne tik verslo dovanoms  

  Saldžios verslo dovanos – sėkmingiems verslo susitikimams ir santykiams reikia daug dėmesio ir pastangų. Tam, kad bendravimas taptų artimesnis, siūlome pasitelkti saldžias dovanas kvietimams į susitikimus ar bendradarbiavimo pasiūlymams. Suasmeninti gaminiai taip pat puikiai tiks norint paminėti svarbią įmonės datą.

  Parodos, mugės ir konferencijos – šie renginiai ne tik puiki proga susitikti su verslo partneriais, bet ir galimybė praturtinti santykius saldžiomis dovanomis. Jos taip pat gali pradžiuginti ir renginio lankytojus ar potencialius klientus.

  Dovanos Kalėdoms ir kitoms šventėms – Kalėdos, Velykos, Boso diena ir kitos panašios šventės, skirtos pasveikinti ne tik kolegas ar verslo partnerius, bet ir savo artimuosius. Sukurtu individualaus dizaino saldainių rinkiniu ar baltojo šokolado atviruku nustebinsite net visko mačiusius šeimos narius ir draugus.

  Nuolat siekiame tobulėti, todėl, jeigu turite sumanymų arba norite daugiau sužinoti apie mūsų gaminius, prašome susisiekti su mumis el. paštu projektai@ruta.lt arba mob.: +370 620 35 636.